Красилівська Отг, Суспільство
У Красилівській громаді відзначили дільничних офіцерів поліції
Сьогодні, 18 червня, у Красилівській міській раді відбулося урочисте вшанування дільничних офіцерів поліції, які щодня несуть службу на території громади. Ці правоохоронці постійно працюють з людьми, допомагаючи вирішувати проблеми, реагуючи на звернення та дбаючи про безпеку мешканців. З нагоди Дня дільничного офіцера поліції в Україні міський голова Ніла Островська привітала правоохоронців та висловила щиру подяку за їхню нелегку працю. «Я рада вітати вас сьогодні, бо саме ви стоїте на сторожі громадського порядку. Ми живемо у важкі часи, і кожен із нас відчуває, наскільки зараз непросто. Нелегко всім нам, але особливо вам, адже ви щодня працюєте заради безпеки людей. Та попри всі труднощі ми повинні вистояти. І не просто вистояти, а перемогти. Водночас важливо дати людям впевненість у тому, що в нашій державі є порядок, є захист їхніх прав і є ті, хто готовий прийти на допомогу. Щиро дякую вам за службу та за те, що в нашій громаді панують спокій і безпека», — зазначила Ніла Островська. За сумлінне виконання службових обов’язків, досягнення високих результатів у забезпеченні публічної безпеки та порядку, охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави та протидії злочинності на території Красилівської міської територіальної громади міський голова вручила Подяки виконавчого комітету Красилівської міської ради капітану поліції КОТУ Михайлу Вікторовичу — старшому дільничному офіцеру поліції сектору превенції відділення поліції № 4 Хмельницького РУП ГУНП в Хмельницькій області, та капітану поліції ФАЙДЕВИЧУ Андрію Юрійовичу — начальнику сектору превенції відділення поліції № 4 Хмельницького РУП ГУНП в Хмельницькій області. Сьогодні робота дільничного офіцера поліції — це не лише виконання службових обов’язків, а й постійна взаємодія з людьми, реагування на їхні звернення та участь у вирішенні проблем, з якими стикаються жителі громади в умовах воєнного стану. Нехай у вашій службі буде якомога більше спокійних днів і людської вдячності. Дякуємо за службу громаді!