9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Біляївська Отг

Українсько-словенське співробітництво: Форум у Львові

Саме такими позитивними є враження від українсько-словенського співробітництва для учасників Форуму, який відбувся у Львові наприкінці травня. Як відомо, очільник Біляївської громади Михайло Бухтіяров брав активну участь у заході.

Позитивні враження від українсько-словенського співробітництва також висловила Ніна Чепон, виконавчий директор Центру Європейської перспективи, у своєму листі до Біляївської міської ради.

Форум українсько-словенського співробітництва досяг значного успіху, як у змістовній реалізації програми «Відновлення України», так і в укріпленні міждержавних відносин. Важливість діалогу між Біляївською та Великою Поланою сприяла зміцненню співпраці в інтересах України та Словенії. Захід став платформою для обговорення та обміну досвідом у різних сферах, сприяючи розвитку партнерських відносин між регіонами обох країн.

Форум засвідчив єдине бачення майбутньої відбудови України, став сигналом солідарності та підтримки. Міцні зв’язки між Біляївською громадою та словенськими партнерами є запорукою успішної реалізації спільних проєктів та ініціатив, спрямованих на відновлення та розвиток України. Подальша співпраця сприятиме обміну досвідом, залученню інвестицій та реалізації важливих соціально-економічних проєктів.

Важливість українсько-словенського співробітництва важко переоцінити, оскільки воно сприяє зміцненню міждержавних зв’язків, обміну досвідом та реалізації спільних проєктів, спрямованих на розвиток України та Словенії.

x
Помічник