9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Річківська ОТГ

Провели засідання штабу з підготовки житлово-комунального господарства та паливн…

Провели засідання штабу з підготовки житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду 2026/27 року.

▪️Це буде вже п’ятий опалювальний сезон в умовах повномасштабної війни. Росія продовжує атакувати об’єкти критичної інфраструктури, тому наше завдання – завчасно підготуватися до всіх можливих сценаріїв та забезпечити безперебійну роботу систем життєзабезпечення.

▪️На засіданні заслухали стан підготовки до проходження зими Києва. Окремо доповіли керівники Харківської, Житомирської, Сумської, Полтавської, Київської областей – регіонів, які щодня перебувають під загрозою ворожих ударів і потребують особливої уваги під час підготовки до опалювального сезону.

▪️Серед інших питань – розглянули загальний рівень готовності країни до зими, стан накопичення природного газу та інших енергетичних ресурсів. Також обговорили проблемні питання заборгованості та фінансово-економічного стану підприємств галузі.

▪️Уже підготовлено до роботи понад 2 590 котелень, майже 3 000 кілометрів теплових мереж та понад тисячу центральних теплових пунктів. На підготовчі та ремонтні роботи спрямовано понад 1 млрд грн.

▪️Окрему увагу приділили реалізації проєктів розподіленої теплової генерації. Держава виділила 5 млрд грн на впровадження заходів стійкості, закупівлю та встановлення блочно-модульних котелень і посилення енергетичної автономності громад.

Доручили забезпечити дотримання графіків підготовки до опалювального сезону, постійний моніторинг підготовчих робіт, а також посилити залучення міжнародної допомоги для підприємств ЖКГ. Крім планової підготовки до зими, реалізовуємо Плани стійкості, які збільшать автономність громад. Продовжуємо системну роботу, щоб кожен регіон був максимально готовий до наступного опалювального сезону.





x
Помічник