Зеленський: ППО для України – запорука економічного зростання
09.11.2023
Програму покращення харчування пацієнтів при проходженні стаціонарного лікування у КНП «Ужгородська міська багатопрофільна клінічна лікарня» на 2024-2026 роки підтримали сьогодні на черговому засіданні виконкому міськради.
Документ у подальшому внесуть на розгляд сесії міської ради.
Метою Програми є покращення харчування пацієнтів, які перебувають на лікуванні у стаціонарних відділеннях медзакладу.