Війна, Новенська ОТГ, Суспільство
Звільнено 160 українських військових з російського полону
Звільнення полонених – це завжди радісна подія для українського народу. Сьогодні ми знову маємо чудову новину: з російської неволі повернуто 160 українських військових, які перебували в полоні ще з 2022 року. Це черговий успішний обмін полоненими, який демонструє роботу нашої команди.
Серед звільнених сьогодні – військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники. Вони захищали Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках. Кожен з них – герой, який боровся за свободу нашої країни.
Ми висловлюємо щиру вдячність всій нашій команді, яка щодня працює над поверненням наших людей. Особлива подяка всім підрозділам на передовій, які поповнюють обмінний фонд для України. Їхня сміливість та відданість забезпечують нам можливість повертати наших захисників додому. Ми пам’ятаємо про всіх, хто ще залишається в неволі. Перевіряємо по кожному прізвищу, адже маємо повернути всіх – і військових, і цивільних.
Звільнення полонених – це складний процес, який вимагає постійних зусиль. Кожне повернення коштує величезної роботи. Наші військові, які потрапили в полон, зазнали неймовірних випробувань. Але ми не зупиняємося, продовжуємо боротьбу за кожного українця. Сьогоднішній обмін полоненими – це ще один крок до перемоги. Ми віримо, що скоро всі наші співвітчизники будуть вдома.
Новина про повернення 160 українських захисників викликала великий резонанс у суспільстві. Люди висловлюють підтримку та радіють разом з родинами звільнених. Це свідчить про єдність нашої нації. Ми продовжимо інформувати про подальші події щодо звільнення полонених.