9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Студениківська ОТГ

ПРО ВОДОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ Шановні мешканці та споживачі послуг! Кожен з нас звик, що …

ПРО ВОДОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
Шановні мешканці та споживачі послуг!
Кожен з нас звик, що відкриваючи кран, ми безперебійно отримуємо чисту та якісну воду. Проте за цим звичним благам стоїть цілодобова праця десятків спеціалістів, витрати на підняття та використання води, електроенергію для роботи насосів та аварійних ремонтів.
На жаль, на сьогоднішній день сума заборгованості за спожиту воду серед споживачів послуг села Пристроми досягла критичної позначки і становить 779 тисяч гривень.
Це для будь-якої організації страшна сума. При тому, що мережі зношені і їх доводиться постійно ремонтувати.
Це ставить під удар можливість постачальника взагалі надавати послуги. Ми бачимо скільки разів доводиться ТОВ «КЕГ» ліквідовувати пориви. Ми вдячні за те, що це завжди якісно і оперативно. Постійні пориви труб вимагають частих ремонтів, отже підприємству слід купувати необхідні матеріали, розраховуватись за електроенергію, платити зарплатню персоналу.
Окремо зазначимо щодо скарг на низький тиск у мережах. Тут ситуація зрозуміла: велика кількість людей проводить полив городів, часто через несанкціоновані врізи в мережі, тому до споживачів у крайніх точках вода не доходить. Тут може допомогти тільки колективна відповідальність і взаєморозуміння, бо відслідкувати це неможливо.
Щодо заборгованості. Є люди, які роками не платять за воду. Кількість споживачів, які не розраховуються, становить близько 40%. І якщо ви думаєте, що це малоімущі пенсіонери, то дуже помиляєтесь. Якраз пенсіонери оплачують послуги вчасно, неплатники – досить заможні люди, які не вважають за необхідне своєчасно розраховуватись.
Тому переконливо просимо вас перевірити стан своїх рахунків. Звірку можна зробити у месенджері Вайбер за номером 0931980663. Це виключно для споживачів села Пристроми.
Якщо ви опинилися у скрутних життєвих обставинах, підприємство готове піти назустріч і укласти договір реструктуризації боргу (виплати частинами). Для цього зверніться до компанії за вищезазначеним номером.
У разі непогашення боргу законодавство передбачає наступні заходи:
Стягнення заборгованості у судовому порядку (із покладанням на боржника сплати судового збору та виконавчих витрат).
Обмеження або припинення надання послуг водопостачання/водовідведення (відповідно до чинних норм законодавства).
Давайте поважати працю людей, які забезпечують ваш комфорт, та не доводити справу до судових розглядів.
Така ж ситуація практично у кожному селі громади. Зараз дуже складно знайти добросовісного постачальника послуг, тому давайте будемо співробітничати із тими, хто про нас дбає.
Сподіваємось на Ваше розуміння та відповідальність.
З повагою – староста села Пристроми Юрій Саєнок.





x
Помічник