Східницька ОТГ
Підбуж попрощався з Героєм Миколою Сукачем. Уже ввосьме від початку повномасшт…
Підбуж попрощався з Героєм Миколою Сукачем.
Уже ввосьме від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну Підбуж огортає скорбота за полеглим Воїном. Десятки людей прийшли віддати шану Герою, який впродовж дванадцяти років захищав нашу землю. Діти навколішки зустрічали траурну процесію з прапорами та лампадками. Дорога була встелена квітами, а в очах людей бриніли сльози.
Від рідного дому траурна процесія вирушила до горішньої церкви Преображення Господнього, де священнослужителі відслужили чин похорону та спільну молитву за упокій душі Захисника. Після прощання Миколу Сукача поховали на місцевому кладовищі.
На знак останньої шани воїнові над могилою пролунали три почесні постріли в небо, як символ вдячності та військової честі Герою, який до останнього подиху боронив рідну землю.
Під час похоронної церемонії синові Героя, який сьогодні також стоїть на захисті України в лавах Збройних Сил, вручили Державний Прапор, яким була вкрита труна батька, як символ його мужності, честі та жертовного служіння Батьківщині. Також родині було передано Подяку від Дрогобицької районної військової адміністрації.
Схиляємо голови перед світлою пам’яттю Захисника.
Щирі співчуття рідним, близьким, побратимам та всім, хто знав Миколу Сукача.
Вічна пам’ять і слава Герою України!