Олександрія: Марафон на підтримку ЗСУ зібрав майже 50 тисяч гривень
17.10.2022
Сергій Кузьменко зустрівся з вихованцями «Джерела життя»
Міський голова Сергій Кузьменко підтримує дружні стосунки із вихованцями Центру соціальної допомоги та реабілітації «Джерело життя».
Уже традиційно на початку літніх канікул очільник громади разом із його заступницею Іриною Чемерис побували в благодійному центрі та відвідали юних друзів.
Сьогодні тут проживає 25 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки й піклування. Діткам передали фрукти та cмаколики, а для потреб центру – термопот.
– Поговорили про навчання, захоплення та плани на літо. А ще зіграли з хлопцями кілька партій у настільний теніс. Щиро бажаю дітям яскравих канікул і нових вражень! – написав Сергій Кузьменко на своїй сторінці у фейсбук