9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Слобожанська Отг

Слобожанська громада пам’ятає… Сьогодні, 17 червня, день, коли туга та гордість…

🕯Слобожанська громада пам’ятає…

Сьогодні, 17 червня, день, коли туга та гордість знову огортають наші серця. Минають четверті роковини з того часу, як Слобожанська громада втратила свого мужнього захисника, відважного воїна – Дмитра Шлегу.

Його ім’я тепер навічно вписане в літопис нашої свободи. Дмитро був серед тих, хто першим прийняв на себе удар ворожої навали, обравши шлях честі та захисту рідного дому. Його подвиг став невід’ємною частиною нашої спільної сили, а мужність – фундаментом, на якому тримається наша незалежність.

Загальнонаціональна хвилина мовчання – це наш спільний подих вдячності, мить нашого найглибшого зв’язку з тим, хто закрив нас собою. У цій тиші ми згадуємо рішучість Дмитра і дякуємо йому за кожен наш день. Ми не в силах повернути захисника до рідної домівки, але маємо священний обов’язок – берегти пам’ять про нього живою в кожній думці, у кожній справі задля розбудови вільної та сильної України.
У глибокій пошані схиляємо голови перед світлою пам’яттю Дмитра Шлеги та всіх полеглих оборонців, які віддали найцінніше за наше майбутнє.

Світла та вічна пам’ять Герою! 🇺🇦

x
Помічник