9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Ірпіньська Отг

Ірпінські спортсмени змагатимуться на Всеукраїнських шкільних лігах

Спортсмени з Ірпеня представлятимуть Київщину на Всеукраїнських шкільних лігах

Вітаємо переможців! Спортсмени з ірпінських ліцеїв №2 та «Лінгвіст» здобули право представляти Київщину на всеукраїнському етапі «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» в Ужгороді. Це значна подія для Ірпеня та всього регіону.

5 травня на території ДПУ відбувся фінал IV обласного етапу «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» зі спортивного орієнтування. Змагання зібрали найкращих спортсменів Київської області, демонструючи їхню майстерність та волю до перемоги.

Команда хлопців з ірпінського ліцею №2, під керівництвом тренерки Олени Федорової, продемонструвала відмінні результати, виборовши перше місце. Дівчата з ліцею «Лінгвіст», тренером яких є Ірина Бабійчук, також показали високий рівень підготовки та здобули перемогу, отримавши право представляти Київщину на всеукраїнському рівні.

Ця перемога є результатом наполегливої праці спортсменів та їхніх тренерів. Командний дух, витримка та прагнення до перемоги стали ключем до успіху. Юні спортсмени з Ірпеня показали приклад для наслідування, продемонструвавши неабияку силу волі та спортивний талант.

Всеукраїнський етап «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» в Ужгороді стане важливим випробуванням для ірпінських спортсменів. Вони матимуть змогу змагатися з найкращими командами з усієї України, представляючи честь Київщини та рідного міста.

Бажаємо нашим юним спортсменам успіхів, нових перемог та незабутніх вражень! Нехай їхній спортивний шлях буде сповнений яскравими моментами та досягненнями.



x
Помічник