9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Сарненська Отг

Коростський ліцей з волейболу – срібло на «Пліч-о-пліч»!

🥈 Срібна перемога Коростського ліцею у волейболі!

16 квітня місто Рівне приймало обласний етап Всеукраїнських шкільних ігор «Пліч-о-пліч» з волейболу серед учнів 9-11 класів. Команда Коростського ліцею продемонструвала блискучу гру та виборола почесне друге місце, здолавши суперників з Володимирець та Рівного. У фінальному протистоянні, хоч і поступилися команді з Костополя, наші спортсмени показали неймовірну волю до перемоги та справжній командний дух.

Вітаємо наших талановитих спортсменів та їхнього наставника, Івана Галуху, з цим видатним результатом! Ваша наполегливість та відданість спорту заслуговують на найвищу похвалу. Пишаємося вами! Минулого року – третє місце, цьогоріч – друге. Це свідчення постійного росту та прагнення до нових вершин. Віримо, що наступного року ви обов’язково підніметесь на найвищу сходинку п’єдесталу пошани! 💪

Рухаємося вперед, до нових звершень! Нехай ця перемога стане стимулом для подальших успіхів та досягнень. Бажаємо нашим спортсменам міцного здоров’я, наснаги та нових перемог у майбутніх змаганнях.

Щира подяка Збройним Силам України за можливість проводити змагання під мирним небом! Ваша самовіддана служба дозволяє нам жити, вчитися та розвиватися.



x
Помічник