9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Великобичківська ОТГ

Стань Донором Крові у Великобичкові: Врятуй Життя 1 квітня!

Стань донором – врятуй життя!

Шановні мешканці громади!

1 квітня на базі Великобичківської міської лікарні (вул. Грушевського, 76) буде працювати мобільна станція переливання крові. Захід розпочнеться о 08:00.

Ми запрошуємо всіх небайдужих долучитися до цієї важливої ​​ініціативи та стати донорами крові. Наразі запаси крові в лікарнях є вкрай необхідними, а потреба в них щодня зростає, особливо в нинішніх умовах війни, коли допомога потрібна не тільки цивільним, але й військовим. Ваша кров – це шанс на порятунок!

Кожна здача крові – це можливість врятувати життя! Процедура зазвичай триває всього 15-20 хвилин. Вона є абсолютно безпечною, безболісною та надзвичайно корисною як для реципієнта, так і для самого донора.

Долучайтеся до доброї справи! Разом ми зможемо більше! Ваша кров може стати вирішальним фактором у порятунку життя, даруючи надію на одужання.

Перед здачею крові, будь ласка, обов’язково ознайомтеся з рекомендаціями, які зазначені на зображеннях нижче. Дотримання цих рекомендацій гарантує безпеку як для вас, так і для тих, хто потребуватиме вашої крові.

Не залишайтеся осторонь! Зробіть свій внесок у порятунок життів вже сьогодні. Ваша кров – це справжнє благо!

Деталі заходу:

  • Дата: 1 квітня
  • Місце: Великобичківська міська лікарня (вул. Грушевського, 76)
  • Час: З 08:00

Здача крові – це не тільки акт милосердя, але й важливий крок до зміцнення здоров’я нації.

Не забувайте про важливість донорства! Ваша кров може змінити світ на краще!

Не пропустіть цю нагоду! Станьте частиною великої справи!


x
Помічник