Стрижавська Отг
Стрижавська та Новгород-Сіверська громади підписали Меморандум про співпрацю. Н…
✍️Стрижавська та Новгород-Сіверська громади підписали Меморандум про співпрацю.
Нещодавно голова громади Михайло Демченко підписав Меморандум про співпрацю з міською головою Новгород-Сіверської міської громади Людмилою Ткаченко. Ця подія відбулася в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».
«Початком нашого партнерства стала участь у проєкті «Ліга лідерів 2026», який реалізовує програма «U-LEAD з Європою». Ця ініціатива об’єднує очільників громад з усієї України задля розвитку співпраці, обміну досвідом та пошуку ефективних рішень для місцевого розвитку», -зазначив очільник громади Михайло Демченко.
Новгород-Сіверська громада — це справжня громада-форпост. Вона щоденно живе й працює в умовах близькості до державного кордону, долаючи постійні виклики війни.
Підписання Меморандуму відкриває перед громадами нові перспективи:
✅реалізація спільних ініціатив та обмін практичним досвідом;
✅розвиток гуманітарного, соціального, освітнього та культурного напрямів;
✅посилення стійкості територій у воєнний та післявоєнний періоди.
Михайло Демченко висловив вдячність Людмилі Ткаченко та жителям Новгород-Сіверської громади за довіру й відкритість до партнерства. Він переконаний, що ця синергія стане ще одним кроком до зміцнення України.
Працюємо на результат!
Детальніше👉https://stryzhavska-rada.gov.ua/news/1781791717/