9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Стрижавська Отг

Стрижавська та Новгород-Сіверська громади підписали Меморандум про співпрацю. Н…

✍️Стрижавська та Новгород-Сіверська громади підписали Меморандум про співпрацю.

Нещодавно голова громади Михайло Демченко підписав Меморандум про співпрацю з міською головою Новгород-Сіверської міської громади Людмилою Ткаченко. Ця подія відбулася в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».

«Початком нашого партнерства стала участь у проєкті «Ліга лідерів 2026», який реалізовує програма «U-LEAD з Європою». Ця ініціатива об’єднує очільників громад з усієї України задля розвитку співпраці, обміну досвідом та пошуку ефективних рішень для місцевого розвитку», -зазначив очільник громади Михайло Демченко.

Новгород-Сіверська громада — це справжня громада-форпост. Вона щоденно живе й працює в умовах близькості до державного кордону, долаючи постійні виклики війни.

Підписання Меморандуму відкриває перед громадами нові перспективи:
✅реалізація спільних ініціатив та обмін практичним досвідом;
✅розвиток гуманітарного, соціального, освітнього та культурного напрямів;
✅посилення стійкості територій у воєнний та післявоєнний періоди.

Михайло Демченко висловив вдячність Людмилі Ткаченко та жителям Новгород-Сіверської громади за довіру й відкритість до партнерства. Він переконаний, що ця синергія стане ще одним кроком до зміцнення України.

Працюємо на результат!

Детальніше👉https://stryzhavska-rada.gov.ua/news/1781791717/


x
Помічник