Свалявська Отг
Сьогодні відбулося засідання сто сьомої сесії Свалявської міської ради під голов…
☝️Сьогодні відбулося засідання сто сьомої сесії Свалявської міської ради під головуванням в. о. Свалявського міського голови Мирослави Скрипинець.
✅У пленарному засіданні взяли участь 18 депутатів Свалявської міської ради.
У порядку денному засідання було 30 питань.
Депутати прийняли низку важливих для життєдіяльності громади рішень. Зокрема, рішення «Про внесення змін до рішення сесії від 23 грудня 2025 року № 2622 «Про бюджет Свалявської міської територіальної громади на 2026 рік» (зі змінами)» передбачає спрямування коштів на соціальну підтримку мешканців Свалявської міської територіальної громади, створення більш комфортних умов для жителів громади, у тому числі – на покращення стану доріг на території громади.
✅Депутати також розглянули і прийняли рішення із земельних питань на основі заяв, поданих суб’єктами господарювання і жителями Свалявської громади.
🙏Наприкінці пленарного засідання в. о. Свалявського міського голови Мирослава Скрипинець подякувала депутатам за активну роботу.