9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Кропивницький Отг

Медики Кропивницького отримали нагороди за боротьбу з COVID-19

​​‼️Сьогодні відзначили роботу медиків, які знаходяться на передовій і лікують хворих на коронавірус.
Підготували для працівників обласної лікарні, Центральної міської лікарні в Кропивницькому, Центру екстреної медичної швидкої допомоги, обласного лабораторного центру, Долинської ЦРЛ та Добровеличківської ЦРЛ грошові винагороди та грамоти від ОДА та обласної ради.
Відзнаки нагородженим передадуть головні лікарі.

x
Помічник