9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Життя, Овруцька Отг

Медичні працівники Овруччини: Подяка за героїзм та працю

👨🏼‍⚕️👩🏻‍⚕️ В Україні медичні працівники відзначаються за самовідданість та порятунок життів. Їхня професія – це не просто робота, а покликання, що вимагає величезної відповідальності та невтомної праці. Напередодні професійного свята, було відзначено медичних працівників Овруцької міської ради, які є справжніми героями північного краю.

Медики Овруча забезпечують медичне обслуговування понад 60 тисяч мешканців, охоплюючи Овруцьку, Словечанську ТГ та Народицьку селищну військову адміністрацію, а також жителів Гладковицької громади. Важливою особливістю є те, що серед їхніх пацієнтів є багато людей з віддалених населених пунктів, що підкреслює важливість їхньої роботи для всієї громади.

У цей складний час багато медичних працівників стали до лав Збройних сил України. Ризикуючи власним життям, вони продовжують героїчно рятувати життя на передовій, демонструючи незламність духу та професіоналізм. Їхній внесок у перемогу неоціненний.

Висловлюємо щиру подяку кожному лікарю, медичній сестрі, фельдшеру – усім, хто невтомно стоїть на сторожі здоров’я нації. Ваша витримка, сила, самовідданість і невпинна боротьба за кожне життя заслуговують на найвищу повагу. Особливо відзначено роботу КНП “Овруцька міська лікарня” та Овруцького Центру ПМСД, які щодня роблять надзвичайні зусилля для збереження здоров’я населення.





x
Помічник