9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Запорізька Отг, Суспільство

Відновлення після обстрілу: ремонтні роботи тривають

Сьогодні в районі, який зазнав ворожого удару 7 жовтня, також тривають ремонтні роботи.

За підсумками обстежень виявлено, що пошкодження отримали сім багатоповерхівок. В одній з них постраждали балкони та вікна, в інших вибито вікна у квартирах та під’їздах.  

Керуюча компанія «Мрія», комунальники, ОСББ зараз продовжують «закривати» пошкоджені вікна у квартирах, після цього перейдуть до вікон у під’їздах. Готуються матеріали для цих робіт.

Задіяні працівники та техніка комунальних підприємств «ЕЛУАШ» та «Запоріжремсервіс».  У ліквідації наслідків обстрілу беруть участь і волонтери, які пройшли необхідний інструктаж у фахівців ДСНС.  ТОВ «Вельтум-Запоріжжя» виконує вивезення будівельного сміття.  

Продовжуються роботи і у двох дитячих садках, де було вибито вікна.

Ще раз дякую всім за роботу. Працюємо без вихідних, наближаючи нашу спільну Перемогу.

x
Помічник