Корецька Отг
Сьогодні Корецька міська рада приймала представників міських та селищних громад…
⚜️ Сьогодні Корецька міська рада приймала представників міських та селищних громад Рівненщини в рамках виїзного засідання Рівненського регіонального відділення Асоціації міст України на тему: «Надання та розвиток соціальних послуг в Корецькій громаді».
⚜️Учасники заходу ознайомилися із системою соціального захисту та підтримки жителівів громади — від реалізації соціальних програм, роботи ЦНАПу, служби у справах дітей та Територіального центру соціального обслуговування до сучасних підходів у роботі з людьми похилого віку, ветеранами, сім’ями та особами, які перебувають у складних життєвих обставинах.
⚜️Програма виїзного засідання передбачала не лише презентацію напрацювань, а й відвідування важливих соціальних просторів громади: служби соціально-психологічного консультування «ДОВІРА», «Зеленої кімнати», ЦНАПу, «Простору єдності ветеранів», Центру життєстійкості, культурно-молодіжного простору «КультМО», КЗ «Корецька дитячо-юнацька спортивна школа» на базі якої діє програма «Ветеранський спорт» , КУ «Інклюзивно-ресурсний центр», «Соляної кімната» Корецького представництва Товариства Червоного Хреста України та КП «Корецька обласна лікарня відновного лікування», що сприяють фізичному та психологічному відновленню жителів громади. В рамках зустрічі міський голова Людмила Дмитрук та депутати корпусу були нагороджені подякою від керівника закладу Аліною Коваленко за постійну фінансову підтримку з бюджету громади в закупівлі засобів реабілітації та путівок на оздоровлення та реабілітації військових, їх родинам та іншим.
Окремою частиною програми є ознайомлення гостей з історико-культурною спадщиною Корецької громади під час відвідування замку князів Корецьких та моделювання частини екскурсії «Не в темряві».
🫶Щиро вітаємо у Корецькій громаді представників Гощанської, Дубенської, Здолбунівської, Сарненської, Смизької, Костопільської, Радивилівської, Дубровицької та Рокитнівської громад.
✅Такі зустрічі є важливою платформою для обміну досвідом, поширення успішних практик та спільного пошуку рішень для розвитку якісних і доступних соціальних послуг у громадах.
Дякуємо всім учасникам за активність, відкритий діалог та партнерство заради добробуту наших жителів!
Щира подяка нашим Збройним Силам України!🩵💛
З любов’ю та вірою, все буде Україна! 🇺🇦
#МістоЗаМісто #АМУ #КорецькаГромада #Рівненщина #СоціальніПослуги