Солом'янський
Сьогодні у Солом’янському районі відбувся День спільнодії «Інновації «Ти як?». …
Сьогодні у Солом’янському районі відбувся День спільнодії «Інновації «Ти як?».
У заході взяли участь Mariia Aleksandrova, заступниця голови Солом’янська районна в місті Києві державна адміністрація, та Світлана Шпак, радниця заступника голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Марини Хонди. До нас також завітали колеги з Деснянського району — фахівці соціальної, ветеранської політики, освіти, культури та охорони здоров’я.
Метою зустрічі став обмін досвідом та кращими кейсами впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» на рівні громад.
Ознайомилися з роботою:
– Центру ментального здоров’я «Повернення» (КНП “Київська міська клінічна лікарня 4” )
– Центр комплексної реабілітації Солом’янського району міста Києва
– Центру психологічної допомоги «Ресурс» при Маріупольському державному університеті
– Центр Життєстійкості Солом’янського району м. Київ
– Бібліотеки сімейного читання імені Ігоря Шамо
де побачили успішні кейси щодо:
– Створення нових послуг
–Вдосконалення вже звичних послуг
– Створення мережі послуг, перенаправлення
– Про важливість та нео
– Про комунікації, в центрі яких людина, яка розуміє, що все це про неї та для неї
Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?» – ініціатива першої леді Олени Зеленської, спрямована на розбудову якісної системи надання послуг у сфері психосоціальної підтримки та розвиток культури піклування про ментальне здоров’я. Супровід розробки та впровадження Програми здійснює Координаційний центр з психічного здоров’я КМУ за експертної підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я.