9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Агрономічна ОТГ, Життя, Суспільство

Центри життєстійкості: Агрономічна громада обговорила пілотний проєкт

Сьогодні, 20 жовтня, Агрономічну сільську раду відвідали представники Головного управління Нацсоцслужби у Вінницькій області на чолі з Наталею Квят. Ключовою темою зустрічі стало обговорення можливості участі громади в експериментальному проєкті Мінсоцполітики – створенні центрів життєстійкості. Мета цього проєкту – зробити доступ до соціальних послуг для мешканців громади ще більш комфортним та ефективним.

Центри життєстійкості – це інноваційні заклади, покликані надавати комплексну підтримку людям у різних сферах їхнього життя. Вони пропонують психологічну допомогу, різноманітні соціальні послуги, консультації щодо здоров’я, а також допомогу у вирішенні нагальних питань, особливо в кризових ситуаціях. Основна мета створення таких центрів – зміцнення стійкості як окремих людей, так і громад загалом, допомагаючи їм бути краще підготовленими до будь-яких викликів сучасності.

Цей пілотний проєкт реалізується Міністерством соціальної політики України в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?». Ця програма була ініційована першою леді України Оленою Зеленською, підкреслюючи важливість турботи про психологічний стан громадян. Впровадження центрів життєстійкості на місцевому рівні, зокрема в Агрономічній сільській раді, є важливим кроком до покращення якості соціальних послуг та підтримки населення Вінницької області. Це дозволить забезпечити більш ефективну взаємодію між громадянами та соціальними службами, сприяючи створенню більш стійкої та підтримуючої спільноти.

x
Помічник