9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Біляївська Отг

Біляївка вшановує пам’ять про Чорнобиль: 39-ті роковини трагедії

  Ця катастрофа залишила невиліковні рани в серцях багатьох людей і мала надзвичайно великий вплив на навколишнє середовище та життя мільйонів людей.

  Захід-реквієм з нагоди 39-ї річниці аварії на ЧАЕС відбувся в Біляївці. До учасників заходу звернувся Біляївський міський голова Михайло Бухтіяров:

«В цей день ми вшановуємо пам’ять про загиблих героїв, які віддали свої життя, борючись з наслідками аварії, а також всіх, хто постраждав від цієї катастрофи. Щиро дякуємо усім ліквідаторам за самовідданість.

  Нехай цей день стане нагадуванням про потребу в безпекових технологіях, відповідальному використанні ресурсів, а такі страшні трагедії ніколи не повторяться!»

  Михайло Петрович закликав усіх пам’ятати про Чорнобильську трагедію.

  По завершенню заходу відбулось покладання квітів до пам’ятника ліквідаторам.

x
Помічник