Теребовлянська Отг
Теребовлянська міська рада отримала подяку від Програми «U-LEAD з Європою» за ус…
📜Теребовлянська міська рада отримала подяку від Програми «U-LEAD з Європою» за успішний досвід роботи у сфері виявлення, оформлення та повернення у комунальну власність безхазяйного майна та відумерлої спадщини.
Відзнаку було вручено Теребовлянському міському голові Олегу Продану під час другого дня навчальної програми «Безхазяйне майно і відумерла спадщина як інструмент поповнення майнових ресурсів громади», який відбувся у Теребовлі. У рамках заходу представники Теребовлянської громади поділилися з учасниками з різних регіонів України практичним досвідом роботи у цьому напрямку.
🫶Теребовлянська міська рада щиро дякує Програмі «U-LEAD з Європою» за високу оцінку нашої роботи, співпрацю та можливість ділитися власним досвідом із представниками громад з усієї України. Для нашої громади така відзнака є підтвердженням правильності обраного підходу до управління комунальним майном.
🤝Цінуємо довіру та визнання з боку партнерів і надалі працюватимемо над ефективним використанням майнових ресурсів громади, впровадженням дієвих практик та обміном досвідом задля її розвитку і добробуту мешканців.