9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Кам'янська (Зак.обл) ОТГ

Триває робота з румунськими партнерами щодо розбудови прикордонної інфраструктур…

🇺🇦🇷🇴Триває робота з румунськими партнерами щодо розбудови прикордонної інфраструктури. Днями дві делегації провели продуктивну зустріч.

✔️Обговорили, зокрема, питання будівництва пункту пропуску «Біла Церква – Сігету Мармацієй».

☝️Вже підписаний договір на виконання робіт.

🔹Для української сторони реалізація цього проєкту – пріоритет. Адже йдеться не тільки про збільшення пропускної спроможності на українсько-румунському кордоні та покращення логістики. Це також про дотримання зобов’язань та імідж нашої країни в очах партнерів.

🚗Плануємо запустити новий ПП у Білій Церкві на базі тимчасової інфраструктури одночасно із сусідами до кінця 2025 року. А тим часом триватиме будівництво пункту перетину відповідно до проєкту.

☝️Важливо, що тривають перемовини щодо запуску малих ПП у Хижі та Яблунівці. Маємо підтримку румунських партнерів, адже відкриття нових транспортних коридорів – це важливий крок для розвитку громад та поглиблення партнерських зв’язків.

🤝Вдячні за підтримку закарпатських проєктів!
Міністерство розвитку громад та територій України
Serhiy Derkach
Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України

x
Помічник