Шацька Отг
Турнір єдності, мужності та незламності у Шацьку 20-21 червня Шацьк став місце…
🇺🇦💪🏆⚽️Турнір єдності, мужності та незламності у Шацьку
🔹20-21 червня Шацьк став місцем зустрічі тих, хто сьогодні боронить Україну. На відкритий турнір з футболу серед захисників України до нашої громади приїхали воїни з Кіровоградської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Чернівецької та Волинської областей – всього 9 команд.
Ініціаторами турніру стали учасники бойових дій.
🔹Захід спільно організували Волинська обласна військова адміністрація, Асоціація футболу Волині, громадська організація «Асоціація футболу учасників бойових дій Волинської області» та Шацька селищна рада.
🔹Почесними гостями турніру стали відомі українські футболісти та футзалісти, які своєю присутністю підтримали захисників і додали спортивному святу особливого значення.
🔹Учасників та гостей привітали т.в.о. начальника Волинської ОВА Роман Романюк, начальниця Ковельської РВА Ольга Черен та секретар Шацької селищної ради Богдан Тимошук. Вони подякували військовослужбовцям за захист держави, побажали командам чесної боротьби, спортивного азарту, сили духу та яскравих перемог як на футбольному полі, так і в житті.
🔹Два дні напружених матчів, командної гри та справжнього спортивного характеру визначили переможців турніру:
🥇І місце – команда «Галицькі леви» (Львівська область);
🥈ІІ місце – команда «Прикарпаття НГУ» (Івано-Франківська область);
🥉ІІІ місце – команда 3-го полку Сил спеціальних операцій (Кіровоградська область).
🔹Під час турніру проводився благодійний збір коштів на потреби 100-ї окремої механізованої бригади. Також учасники залишили свої підписи на Державному Прапорі України як символ єдності та підтримки українського війська.
🔹Переможці отримали кубки та медалі від організаторів. Усі команди-учасниці були нагороджені пам’ятними статуетками з брендом Шацької громади та місцевими смаколиками – шацькими вуграми.
🔹Подяки Волинської ОВА за високий рівень організації турніру отримали секретар Шацької селищної ради Богдан Тимошук та голова ГО «Асоціація футболу учасників бойових дій Волинської області» Віталій Манченко. Щирі слова вдячності також адресували спонсорам заходу: підприємцям Петру Нестеруку, Ігорю Чорнусі, Василю Печуку, Валентину Шумику, Луцькій крафтовій броварні Luchan Brothers’ Brewery, керівництву підприємства «Тростянецькі ковбаси». Окрема вдячність – працівникам Шацької селищної ради, КУ «Муніципальний центр», КП «Добробут», Шацькій дитячо-юнацькій спортивній школі, господиням Шацької громади, які приготували пончики для наших захисників.
💪Представники команд високо оцінили організацію турніру, умови проживання та харчування, гостинність громади, красу Шацьких озер і можливість відпочити та поспілкуватися у колі побратимів.
🩵💛Нехай цей турнір стане доброю традицією, яка щороку об’єднуватиме захисників України, даруватиме нові зустрічі, спортивні перемоги та незабутні враження.
🇺🇦🇺🇦🇺🇦Дякуємо нашим воїнам за мужність, силу та можливість жити під мирним небом України!