9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Суспільство, Харків, Харківська Отг

Харківське тролейбусне депо № 3 відзначило 50-річчя

У Харкові відзначили 50-річний ювілей КП «Тролейбусне депо № 3», урочистості з нагоди якого відбулися 28 серпня. Міський голова Ігор Терехов взяв участь у святкуванні, висловивши подяку всьому колективу депо за їхню віддану працю, незламність у складні часи та значний внесок у підтримку стабільної роботи транспортної інфраструктури міста.

«Пів століття – це значний період, сповнений досягнень. Я щиро вдячний кожному працівнику, особливо в ці нелегкі часи випробувань. Саме завдяки вам ми продовжуємо забезпечувати перевезення харків’ян, навіть під час повітряних тривог та обстрілів. Ваша робота – це справжній приклад стійкості та героїзму. Бажаю якнайшвидшого настання миру, завершення війни та повернення всіх мешканців до рідного міста, щоб Харків знову ожив повноцінним життям», – наголосив Ігор Терехов.

З нагоди знаменної події міський голова вручив кращим працівникам підприємства почесні грамоти Харківської міської ради, виконавчого комітету та цінні подарунки, відзначивши їхній професіоналізм та відданість справі.





x
Помічник