9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Золотоніська Отг

Золотоніська школа мистецтв провела благодійний концерт «Музика весни»

– Такий захід щорічний, він називається «Музика весни». Мета — подарувати містянам і всім глядачам гарний настрій, а також мотивувати дітей, бо ж попереду екзамени — найбільш відповідальний період. Також ми готуємося до ювілею школи мистецтв, їй цьогоріч виповнюється 70 років. Свято плануємо провести у травні.

Ігор Путинець додав, що концерт — доброчинний. З його слів, збір коштів організували для захисників мотопіхотного батальйону, де служать військові із Черкащини.

Художній захід розпочали з хвилини мовчання, вшанувавши пам’ять усіх, хто віддав життя в боротьбі за незалежність України.

Дев’ятирічна Евеліна Пилипчук була однією з ведучих:

“Я веду концерт вперше. Хвилювалася, але мені сподобалося. Я ходжу до школи мистецтв до першого класу на вокал. Сьогодні я ще виконувала пісню «Муха-цокотуха». Номер ми готували разом із молодшою групою класу хореографії. Я вже не раз її співала, давно готувалася”.

Співали та збирали гроші на ЗСУ: на Черкащині відбувся доброчинний концерт

Любов Токар прийшла на концерт, аби підтримати свою доньку Аню.

“Ані шість років, вона ходить на хореографію. Ми давно помічали в ній танцювальні здібності, тому вирішили віддати донечку до школи мистецтв. Дуже люблю бачити Аню на сцені, у цей момент почуття неймовірні. Концерт має доброчинну мету — ми також залишили донат для допомоги військовим. Дякуємо їм за можливість виховувати дітей”.

Співали та збирали гроші на ЗСУ: на Черкащині відбувся доброчинний концерт

Як повідомила заступниця директора Золотоніської школи мистецтв Ірина Кузнєцова, під час концерту зібрали чотирнадцять тисяч гривень.

x
Помічник