9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Ковельська Отг

У Ковельській громаді розпочалася пора випускних вечорів. Для школярів, батьків…

🫶 У Ковельській громаді розпочалася пора випускних вечорів. Для школярів, батьків та вчителів це хвилюючий і незабутній момент, адже позаду залишилися роки навчання, перші перемоги, випробування, дружба та шкільні спогади.
Цьогоріч у громаді зі шкільним життям прощаються 672 випускники. Серед них — 86 учнів, які завершили навчання з відзнакою. За цим високим результатом — роки старань, наполеглива щоденна праця, підтримка батьків та віра в себе.

На урочистості до ліцею №11 завітав міський голова Ігор Чайка, який адресував випускникам щирі слова вітань та побажань:

– Дорогі випускники! Сьогодні ви стоїте на порозі нового етапу. Позаду — шкільні роки, які подарували вам знання, досвід, друзів і незабутні моменти. Попереду — доросле життя, нові можливості та відповідальні рішення. Бажаю вам сміливо йти до своїх мрій, досягати поставлених цілей і завжди пам’ятати рідний Ковель, — зазначив Ігор Леонтійович.

Він також подякував педагогам за щоденну працю, мудрість і підтримку, а батькам — за любов, турботу та допомогу своїм дітям на шляху до успіху.

Для випускників цей день стане символом завершення шкільної історії та початком нового розділу. Хтось продовжить навчання у закладах вищої освіти, хтось обере професійний шлях, але кожен вирушає назустріч майбутньому зі своїми мріями та планами. Нехай цей старт буде успішним, а знання, отримані у школі, стануть міцною основою для майбутніх звершень.

Дорогі випускники, щасливої вам долі, яскравих відкриттів і нових перемог.





x
Помічник