9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Луцька Отг

У Луцьку попрощалися із захисником України Павлом Антонюком


Жителі міської територіальної громади провели в останню дорогу військовослужбовця Павла Антонюка, який загинув, захищаючи Україну від російських загарбників. Сьогодні, 15 серпня, Героя відспівали у кафедральному соборі Святої Трійці.

 

Антонюк Павло Миколайович загинув 11 серпня під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України в районі населеного пункту Залізне Донецької області

 

 

До спільної молитви за упокій душі спочилого воїна разом із рідними, друзями, бойовими побратимами долучився Луцький міський голова Ігор Поліщук.

 

 

 

 

 

 

Після завершення богослужіння труну з тілом покійного захисника пронесли Театральним майданом. Біля пам’ятного фотостенду “Герої Небесної Сотні – Загинули за Єдність України” присутні зупинилися і виконали Державний Гімн України.

 

 

 

Поховали військовослужбовця на кладовищі у селі Милуші.

Щирі співчуття рідним та близьким воїна.

Вічна пам’ять, честь та шана Герою!

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 777937)

x
Помічник