Подільська Отг
У Подільському прикордонному загоні відбулося відкриття Алеї Слави – місця, що с…
У Подільському прикордонному загоні відбулося відкриття Алеї Слави – місця, що стало символом вічної пам’яті, глибокої шани та вдячності військовослужбовцям, які віддали найдорожче – власне життя – за свободу, незалежність і майбутнє України.
У заході взяла участь заступниця Подільського міського голови Таїсія Скрипнік, яка разом із присутніми вшанувала пам’ять полеглих Захисників України.
Під час церемонії відбулося освячення Алеї Слави, спільна молитва за загиблими воїнами та покладання квітів до меморіалу.
Алея Слави стала особливим місцем пам’яті, де навіки закарбовані імена Героїв-прикордонників, чий подвиг є прикладом мужності, незламності та самопожертви. Вона нагадуватиме нинішнім і майбутнім поколінням про ціну, яку український народ платить за право жити у вільній та незалежній державі.
Збереження пам’яті про полеглих Захисників є нашим спільним обов’язком. Їхня відвага, сила духу та безмежна любов до України назавжди залишаться в серцях українців.
Вічна пам’ять Героям України!