Війна, Суспільство, Теплицька Отг
У Теплику провели мирну акцію на підтримку безвісти зниклих захисників
У Теплику відбулася мирна акція на підтримку безвісти зниклих та полонених захисників України. Напередодні Дня батька у селищі Теплик пройшла чергова мирна акція-нагадування, ініційована родинами військовослужбовців. Метою заходу є привернення уваги суспільства та міжнародних організацій до питання якнайшвидшого розшуку, встановлення долі та повернення додому українських оборонців. Учасники заходу тримали в руках державну символіку, плакати із закликами до звільнення героїв та світлини воїнів, чия доля наразі залишається невідомою. Особливий акцент під час акції було зроблено на символічності прийдешнього свята — Дня батька. Кожне фото — це історія батька, сина, чоловіка чи брата, на повернення якого щохвилини чекають удома. Діти мають обіймати своїх татусів, а не вдивлятися у світлини з надією на бодай якусь звістку. Ми не маємо права звикати до війни. Ми не маємо права забувати про тих, хто віддав свою свободу заради нашого відносного спокою тут, у тилу. Громада висловлює глибоку повагу та підтримку сім’ям наших захисників. Пам’ятаємо. Чекаємо. Віримо. 🇺🇦