Харків: Шкільні автобуси від Японії для безпечного навчання дітей
07.10.2025
Церемонії випуску школярів Шевченківського, Слобідського та Основ’янського районів пройшли сьогодні, 19 червня, у Харкові.
З закінченням школи одинадцятикласників привітав міський голова Ігор Терехов. Мер зазначив, що Харків пишається своїми випускниками, які, попри постійні повітряні тривоги та обстріли, продовжували вчитися в місті.
Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.
Друкувати
Новини по темі: