10 листопада у селі Грем’яче Цуманської громади відбувся круглий стіл «Практика …
18.11.2025
💥Цього тижня представники Городищенської ТГ на чолі із заступником голови з питань діяльності виконавчих органів Городищенської сільської ради Вікторем Біликом взяли участь у міжсекторальній зустрічі з розробки операційного плану з імунізації на 2026-2028 роки, яка проходила у Луцьку.
Детальніше на сайті громади 👇