9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Оліївська ОТГ, Суспільство

Артем Мельник відкрив змагання “Пліч-о-пліч” в Оліївці

Чемпіон світу з кікбоксингу Артем Мельник взяв участь у відкритті змагань “Пліч-о-пліч” в Оліївській громаді. Цей захід, що об’єднує юних спортсменів, став справжнім святом спортивного духу.

24 березня стартував другий футбольний етап наймасштабнішого учнівського проєкту країни «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». Це не просто змагання, а справжнє свято сили, командного духу та незламності української молоді.

Почесним гостем заходу в Оліївській громаді став амбасадор проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», чемпіон світу та Європи з кікбоксингу, чотириразовий переможець Кубка світу WAKO, бронзовий призер Європейських ігор Артем Мельник. Його участь додала особливого значення подіям, підкресливши важливість підтримки молодіжного спорту.

За підсумками реєстрації команд у змаганнях взяли участь:

• 6 закладів загальної середньої освіти: Вільський ліцей, Зороківський ліцей, Новопільський ліцей, Кам’янська гімназія, Оліївський ліцей, Троковицький екологічний ліцей.
• 20 команд;
• 216 учасників.

Ці цифри свідчать про високий рівень зацікавленості та активності учнів у спортивних проєктах. Команда Артема Мельника, відома своїми досягненнями, символізує прагнення до перемоги, яке зараз так необхідне всій Україні.

Гасло проєкту «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО» якнайкраще відображає суть змагань. У той час, коли країна переживає складні випробування, розвиток дитячого спорту стає символом віри у майбутнє. Кожен забитий гол, кожен вдалий підкат і кожна перемога на полі — це внесок у спільну незламність.

Попереду — тижні драйву, емоцій та щирої радості. Нехай футбольне поле стане місцем, де гартується характер майбутніх чемпіонів!

Дякуємо ЗСУ за можливість змагатися та мріяти!





x
Помічник