Великобурлуцька ОТГ
Шановні жителі громади! 22 червня Україна відзначає День скорботи і вшанування …
Шановні жителі громади!
22 червня Україна відзначає День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни. Саме цього дня у 1941 році нацистська Німеччина розпочала війну проти тодішнього Радянського Союзу, яка принесла на українську землю незліченні людські втрати, руйнування та страждання.
Україна стала територією запеклих бойових дій Другої світової війни. Мільйони українців загинули на фронтах, у лавах руху опору, від окупаційного терору, примусових депортацій, голоду та репресій. Війна торкнулася практично кожної української родини. Одинадцять тисяч наших земляків стали на захист рідної землі. Більшість з них не повернулися додому.
Сьогодні пам’ять про жертв війни нерозривно переплітається з подіями, які переживає наша держава. Вже понад десять років українці боронять свою землю від російської агресії. Як і тоді, наш народ платить високу ціну за волю і незалежність. Війна приносить горе і втрати, забираючи життя і мужніх жителів Великобурлуцької громади, які стали на захист України.
Схиляємо голови перед пам’яттю всіх, хто загинув у роки Другої світової війни, та перед сучасними Героями, які віддали життя за Україну. Пам’ятаючи уроки минулого, ми усвідомлюємо цінність миру, свободи та людської гідності.
Нехай пам’ять про жертв воєнних лихоліть об’єднує нас, додає сили вистояти та здобути справедливий мир для України.
Вічна пам’ять загиблим. Честь і шана захисникам України.
З повагою, Віктор Терещенко, начальник Великобурлуцької селищної військової адміністрації.