23 – 25 квітня проходив всеукраїнський турнір “Ангели бадмінтону” у м. Львів. Зм…
29.04.2026
Шановні жителі Холмківськоі громади!!!
Дуже важливо!!!!!!!
Це стосується усіх !!!!
Катастрофічно не вистачає крові у медичних закладах!!!! Тому, 13 серпня (середа) наш день донорства на станцііі переливання крові в Ужгороді.
Прошу дуже відповідально поставитись до цього питання! До зустрічі 13 серпня!
Дякую за порозуміння!!!
З повагою, Тетяна Вачиля