Дмитрівська (Кір.обл) ОТГ, Життя
День фермера: привітання від голови Дмитрівської громади
Шановні фермери Дмитрівської громади!
Щиро вітаю вас із професійним святом — Днем фермера! Ваша щоденна праця є основою продовольчої безпеки нашої держави, запорукою розвитку сільських територій та добробуту кожної родини. Завдяки вашій наполегливості, відповідальності та любові до рідної землі українське село живе, працює та розвивається навіть у непрості для країни часи.
Ви не лише годуєте країну, але й активно підтримуєте Збройні Сили України, допомагаєте внутрішньо переміщеним особам та берете участь у відновленні інфраструктури. Ваша громадянська позиція та патріотизм заслуговують на найвищу похвалу. Кожен вирощений колос, кожна зібрана тонна врожаю — це внесок у нашу спільну перемогу та майбутнє.
Висловлюю щиру вдячність за вашу самовіддану працю, активну громадянську позицію, підтримку Збройних Сил України та участь у житті нашої громади. Бажаю вам міцного здоров’я, миру, достатку, щедрих врожаїв, стабільності та впевненості у завтрашньому дні. Нехай ваша праця завжди приносить добрі результати, а в родинах панують злагода, щастя та благополуччя.
З повагою
Дмитрівський сільський голова
Наталія Стиркуль