Шановні чернігівці!
Інформуємо вас щодо подальшої долі іграшок та атрибутики, якими були прикрашені ялинки, встановлені містянами на Красній площі.
12 січня на офіційних сторінках пресслужби Чернігівської міської ради у соціальних мережах було розміщено оголошення про те, що у зв’язку із завершенням циклу різдвяно-новорічних свят ялинки на площі будуть прибрані 16 січня. Ті, хто залишав на ялинках іграшки чи інші символічні атрибути (прапорці, плакати тощо), мали можливість забрати речі, що становили для них цінність, до зазначеної дати.
15 січня ввечері працівниками одного зі структурних підрозділів міської ради було зібрано решту прикрас та атрибутики з ялинок, а 16 січня працівники КП «АТП-2528» прибрали самі дерева з площі.
Щодо подальшої долі зібраних іграшок та атрибутики: налагоджено взаємодію з керівництвом Чернігівського обласного історичного музею імені В. Тарновського, зібрані іграшки та атрибутика будуть опрацьовані для їх належного збереження та подальшої експозиції.