Ще три медалі здобувають українські спортсмени на Олімпійських іграх у Парижі. Ярослава Магучіх виборює золото, Ірина Геращенко – бронзу у стрибках у висоту. Михайло Кохан здобуває бронзу в метанні молота! Пишаємось! Дякую за цей результат. Українці вміють бути сильними та перемагати. ?????? ——