Городенківська Отг
Щиро вітаємо Республіку Словенія з Днем державності! Від імені Городенківської …
Щиро вітаємо Республіку Словенія з Днем державності!
Від імені Городенківської міської територіальної громади висловлюємо щирі вітання народу Республіки Словенія з нагоди національного свята – Дня державності.
Цей день символізує незалежність, демократію та відданість європейським цінностям, які об’єднують наші держави та зміцнюють співпрацю між громадами.
Для Городенківської громади особливо цінними є дружні та партнерські відносини, що розвиваються зі словенськими колегами. Ми вдячні громаді Белтінці Občina Beltinci, Centre for European Perspective – CEP та Veleposlaništvo Slovenije v Kijevu – Посольство Словенії в Києві за відкритість до співпраці, обмін досвідом та підтримку розвитку міжнародного партнерства.
Нещодавнє підписання угоди про співпрацю між Городенківською громадою та громадою Белтінці стало важливим кроком до зміцнення дружніх зв’язків та створення нових можливостей для спільного розвитку наших громад.
Дякуємо Словенії за солідарність з Україною та підтримку українського народу.
Бажаємо Республіці Словенія миру, процвітання, добробуту та успішного майбутнього, а нашим словенським партнерам – нових досягнень і плідної співпраці.
🇺🇦🤝🇸🇮
