Путивль: Зустріч влади задля розвитку громади
17.08.2025
Щороку 22 червня Україна вшановує пам’ять мільйонів жертв Другої світової війни. Цей день є символом скорботи та нагадуванням про трагічні сторінки нашої історії. Війна забрала життя багатьох українців, залишивши глибокий слід у серцях нащадків. Сьогодні, коли Україна знову бореться за свою незалежність, важливо пам’ятати минулі жертви та вшановувати героїв. Весь народ об’єднується, аби віддати шану загиблим і подякувати тим, хто вистояв. Вічна пам’ять усім, чиї життя забрали окупанти! Вічна слава кожному й кожній, хто воював та воює за Україну!