9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Сокільницька ОТГ

І знову схід, знову дорога. Наші захисники потребують нашої допомоги- ми збираєм…

І знову схід, знову дорога. Наші захисники потребують нашої допомоги- ми збираємо все необхідне і їдемо. Чую останнім часом “вони все мають, їм все дають”. Ті, від кого чув- поїдьте подивіться хоч раз.
Захист, одяг, оптика, яку мають бійці- все знаходиться на позиціях під вогнем. Горить і ламається абсолютно все, якщо позиція потрапляє під удар. За один вихід боєць може втратити абсолютно все, і велике щастя, якщо залишиться живим. Ніхто нічого бійцям не компенсовує з втраченого, і лише власними силами, або з нашою допомогою вони мають забезпечити себе до наступного виходу, щоб вижити.
Маскувальні сітки, будівельні кріплення, плівка, буржуйки, газові балони, вогнегасники, інструменти- немає забезпечення по цих речах взагалі. І по автомобілях- теж. Якщо ми цього їм не привеземо- вони цього просто не будуть мати. Кава, чай, енергетики, енергетично багаті продукти- це все потрібно їм теж. На своє власне забезпечення воїн витрачає щомісячно понад половину бойових, навіть з нашою допомогою. Іноді бувають ситуації, коли у них безвихідь, і вони змушені витратити всі свої кошти, а навіть і позичити, для того, щоб забезпечити групу чи екіпаж необхідним захистом. Війна не прощає недбалості у спорядженні, ціна може бути дуже високою.
Я вже не кажу про дрони, батареї, реби, детектори і засоби зв’язку.
Ми не маємо права закрити очі на їхні потреби. Звісно, що не бачити і шукати якісь виправдання- зручно. Але ми не маємо права на сліпоту і виправдання себе, бо ми їм життям зобов’язані.
Це емоції на почуте “їм все дають”.
Дорога важка, всюди вздовж лінії фронту спалені авто, вирви від вибухів, і сітки, які не встигають поновлювати. Дуже небезпечно, не відриваєш очей від неба і ям на дорозі, зір на 360°, і адреналін. З кожною поїздкою все вищі ризики, але іншого шляху у нас нема.
Я вдячний нашій громаді, що ми мали можливість виділити 100 мільйонів, понад 50% бюджету, на допомогу війську. Дякую всім- депутатському корпусу, бізнесу, працівникам сільради і мешканцям громади, які вкладаються в нашу спільну перемогу над ворогом.
Україна переможе- немає сумніву, немає іншої дороги, немає іншої мети. Бо ми живемо на своїй землі, Україна у нас- одна.




x
Помічник