12 травня – День матері.
Це свято є особливим абсолютно для кожного з нас, тож вважаю його чудовою нагодою поновити ведення свого телеграм-каналу.
Любі матусі! Дякую за те, що даруєте життя і любов, за те, що піклуєтеся, дбаєте і бережете, за те, що кожної секунди виконуєте найскладнішу і найважливішу роботу в світі – роботу мами.
До землі вклоняюсь матусям наших захисників і захисниць, що виховали мужніх і сміливих патріотів своєї країни, завдяки яким наше рідне Запоріжжя є вільним українським містом.
Будьте здоровими і щасливими. Хай ваші материнські серця ніколи не знають горя і сліз. Миру вам і любові.