9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Торчинська Отг

15 червня 2026 року в ОЗЗСО Торчинський ліцей відбувся звіт директора Андрія Сі…

📚✨ 15 червня 2026 року в ОЗЗСО Торчинський ліцей відбувся звіт директора Андрія Сікірінського за підсумками 2025/2026 навчального року.
На початку зборів головою було обрано завідувачку Білостоцької гімназії, вчительку початкових класів Світлану Петрук, а секретарем – учительку української мови та літератури ОЗЗСО Торчинський ліцей Оксану Філонюк.
Для організації відкритого та прозорого голосування було обрано лічильну комісію, до складу якої увійшли представники кожного закладу освіти громади:
🔹 Катерина Нікітюк – учителька математики ОЗЗСО Торчинський ліцей;
🔹 Олена Левичкіна – учителька зарубіжної літератури та інформатики Білостоцької гімназії;
🔹 Тетяна Врублевська – учителька математики Буянівської гімназії;
🔹 Володимир Іщук – учитель інформатики та географії Веселівської гімназії;
🔹 Анатолій Карпінський – завідувач Усичівської гімназії, учитель математики та фізики.
Почесною гостею заходу стала начальниця гуманітарного відділу Ольга Лукащук.
Присутні мали можливість прослухати та переглянути змістовний звіт-презентацію директора Андрія Сікірінського, у якій було висвітлено основні досягнення закладу, результати освітньої діяльності, участь у проєктах, розвиток матеріально-технічної бази та пріоритетні напрями роботи на майбутнє. 📊🏫
За рішенням членів трудового колективу голосування проводилося відкрито. Відповідно до результатів підрахунку голосів лічильною комісією роботу директора ОЗЗСО Торчинський ліцей за 2025/2026 навчальний рік одноголосно визнано задовільною. ✅👏
Щиро вітаємо Андрія Сікірінського з високою оцінкою роботи колективом та громадськістю! 🎉 Бажаємо нових професійних здобутків, успішної реалізації задумів, натхнення, міцного здоров’я та подальшого розвитку нашому ліцею! 🌟📚🇺🇦
Разом будуємо якісну освіту та успішне майбутнє наших дітей! 💙💛





x
Помічник