9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Колодяжненська ОТГ

Благодійний турнір з футболу в Колодяжненській громаді

18 травня 2025 року на футбольному полі Уховецького ліцею відбувся міжрегіональний благодійний турнір з футболу серед ветеранів 40+ з нагоди Дня громади під гаслом «Україна понад усе». Цей **благодійний турнір** став важливою подією для Колодяжненської громади та сусідніх регіонів.

Турнір був організований управлінням гуманітарної сфери Колодяжненської сільської ради, і до участі в ньому зголосилося чотири команди: «Ветеран-Волошки» (Колодяжненська ТГ), «Ветеран-Камінь» (Камінь-Каширська МТГ), «Ветеран-Рожище» (Рожищенська МТГ), «Гейзер» (Сарненська МТГ Рівненської області). Усі команди продемонстрували високий рівень майстерності та спортивного духу у цьому **благодійному турнірі**.

Під час урочистого відкриття відбулася хвилина мовчання у памʼять про загиблих Героїв: Захисників нашої громади згадали поіменно. Цей момент був сповнений скорботи та вдячності до тих, хто віддав своє життя за Україну.

Учасників турніру привітав сільський голова Віталій Кашик. Він подякував Захисникам і Захисницям, завдяки яким ми можемо проводити різні заходи, розвивати спорт і закликав підтримати благодійний збір для ЗСУ. Важливість підтримки Збройних Сил України важко переоцінити, особливо в такий складний час.

Також очільник громади наголосив, що такі турніри, до яких долучаються учасники з інших регіонів, популяризують Колодяжненську громаду. Насамкінець побажав всім успішних ігор. Співпраця між регіонами сприяє розвитку та згуртованості.

Відтак, команди зустрілися у футбольних поєдинках і кожен викладався на максимум. За підсумками ігор були визначені призери і переможці турніру. Кожен матч був наповнений емоціями та напруженням.

У рамках церемонії нагородження спочатку були відзначені кращі гравці кожної з команд. Ними стали: «Ветеран-Волошки» – Віктор Дручик; «Ветеран-Рожище» – Андрій Сосовський; «Гейзер» – Андрій Несвіт; «Ветеран-Камінь» – Анатолій Шевчик.

За участь у турнірі була нагороджена команда «Ветеран-Рожище» (капітан – Андрій Сосовський).

А тепер – про призерів і переможця турніру. Третю сходинку посіла команда «Ветеран-Камінь» (капітан – Віктор Пась). За крок від перемоги представник нашої громади – «Ветеран-Волошки» (капітан – Віталій Кашик), з чим щиро вітаємо команду. Ну а першу сходинку посіли гості із Рівненщини – команда «Гейзер» (капітан – Анатолій Лесник). Переможці отримали заслужені нагороди.

Усі команди були нагороджені памʼятними кубками, грамотами, а гравці – медалями. Кожен учасник отримав визнання за свої зусилля.

На спортивній події вдалося зібрати 4510 грн, які будуть передані на потреби Збройних Сил України. Низький уклін Захисникам! Слава Україні!





x
Помічник