Делятинська ОТГ, Політика, Суспільство
68 сесія Делятинської селищної ради: нагородження та бюджет
19 червня 2026 року в Народному домі селища Делятин відбулася чергова 68 сесія Делятинської селищної ради. Засідання розпочалося з виконання Гімну України, молитви та хвилини мовчання за загиблими у російсько-українській війні. Селищний голова Богдан Клим’юк привітав іменинників та вручив відзнаки. Зокрема, Подяку голови Івано-Франківської обласної ради отримала директорка Зарічанського дошкільного закладу «Золотий Колосок» Уляна Клим’юк. Також нагороджено митрофорного протоієрея отця Олега Траска та отця Василя Ужитчака за 30-річчя священства. Грамотою відзначено завідувача Білоославського музею ім. Марійки Підгірянки Василя Левицького. Працівників екстреної медичної допомоги пунктів «Делятин» та «Білі Ослави» нагороджено Подяками голови селищної ради. Серед нагороджених: Олег Бучак, Андрій Струк, Роман Яворський, Василь Жигалюк, Юрій Щербюк, Ігор Матківський. На сесії також оголошено про перемогу команди Делятинської селищної ради в обласній спартакіаді «Місцеве самоврядування Прикарпаття – Збройним Силам України», що дозволить залучити близько 600 тис. грн на розвиток спортивної інфраструктури. Секретарем засідання одноголосно обрано депутатку Вікторію Настюк. Новим секретарем Делятинської селищної ради став Андрій Стефурак за результатами таємного голосування. На сесії прийнято рішення про затвердження звітів директорів закладів освіти, внесення змін до бюджету на 2026 рік та питання земельних відносин. Проєкти рішень попередньо опрацьовані на «Дні депутата» та засіданнях профільних комісій. Дякуємо всім за роботу та конструктив! Дякуємо Збройним Силам України за можливість жити, працювати і розвиватися!