9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Буська Отг

19–20 травня на базі спортивних споруд СТ «Динамо» у місті Львові відбулися зма…

⚽️ 19–20 травня на базі спортивних споруд СТ «Динамо» у місті Львові відбулися змагання IV (обласного) етапу проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» з масового футболу серед дівчат 9–11 класів закладів загальної середньої освіти.

🏆 Буську міську територіальну громаду та Золочівський район на змаганнях представляла команда Новомилятинського ЗЗСО І–ІІІ ст., яка стала переможцем територіального та районного етапів.

⚽️ Участь в обласному етапі взяли команди:
🔹 Забузької ЗЗСО І–ІІІ ст. Сокальської МТГ (Шептицький район);
🔹 Судовишнянського ліцею імені Тадея Дмитрасевича (Яворівський район);
🔹 Бориславського ЗЗСО І–ІІІ ст. №3 (Дрогобицький район);
🔹 ЗЗСО І–ІІІ ступенів смт Нижанковичі Добромильської ТГ (Самбірський район);
🔹 ОЗЗСО №5 Городоцької ТГ (Львівський район);
🔹 Ліцею №18 Львівської міської ради;
🔹 Новомилятинського ЗЗСО І–ІІІ ст. Буської МТГ (Золочівський район).

💪 У перший день змагань наші дівчата впевнено виступили у групі «А», здобувши перше місце та путівку до фінальної частини турніру.

📊 Результати матчів групового етапу:
⚽️ Н. Милятини / Буська ТГ – Яворівський р-н — 6:1
⚽️ м. Львів – Дрогобицький р-н — 1:1
⚽️ Яворівський р-н – Дрогобицький р-н — 1:2
⚽️ м. Львів – Н. Милятини / Буська ТГ — 0:2
⚽️ Н. Милятини / Буська ТГ – Дрогобицький р-н — 2:0
⚽️ м. Львів – Яворівський р-н — 2:2

🔥 У другий день змагань команда Новомилятинського ЗЗСО продовжила боротьбу у плей-оф.

🏅 1/2 фіналу:
⚽️ Н. Милятини / Буська ТГ – ОЗЗСО №5 Городоцької ТГ — 3:3 (2:1 по пенальті)

🏆 Фінал:
⚽️ Н. Милятини / Буська ТГ – ЗЗСО І–ІІІ ступенів смт Нижанковичі Добромильської ТГ — 0:1

👏 За підсумками турніру команда Новомилятинського ЗЗСО І–ІІІ ст. виборола почесне ІІ місце в області!

👥 Склад команди:
Бохеник Любов, Ільман Лілія, Квасниця Олександра, Левків Ірина, Полович Кароліна, Борис Оксана, Борис Ольга, Буринська Ольга, Дідик Катерина.

🏃‍♂️ Підготував команду до змагань учитель фізичної культури Банах Павло Петрович.

🤝 Команда висловлює щиру вдячність Буській міській раді, відділу освіти, культури, молоді та спорту за сприяння в організації поїздки та транспортне забезпечення.

🇺🇦 Окрема подяка Силам оборони України, завдяки мужності та самовідданості яких наші діти мають можливість навчатися, тренуватися, змагатися та гідно представляти громаду на обласному рівні.



x
Помічник