🇺🇦 34 роки стоять на захисті!
Привітав наших нацгвардійців із 34-ю річницею з Дня створення 19 Миколаївського полку охорони громадського порядку НГУ.
Дякую за службу, стійкість і захист громади.
Миколаїв дякує вам.