Сахновецька ОТГ
Останній дзвоник 2026: свято надії, гордості та нових обріїв у Сахновецькій гром…
Останній дзвоник 2026: свято надії, гордості та нових обріїв у Сахновецькій громаді
29 травня в закладах загальної середньої освіти Сахновецької сільської ради пролунав особливий, щемливий і водночас радісний Останній дзвоник. Цей день завершив ще один непростий, але надзвичайно плідний навчальний рік для учнів, педагогів та батьків Новосільського ліцею, Сахновецького ліцею, Ліщанського ліцею та Христівського ліцею.
Попри всі виклики сьогодення, наші заклади освіти впевнено тримали свій стрій, даруючи дітям знання, підтримку та віру в майбутнє.
З нагоди свята щирі слова привітання випускникам, вчителям та батькам адресував голова Сахновецької сільської ради Олександр Шрейдер:
«Дорогі наші випускники! Сьогодні для вас відкриваються двері у доросле, самостійне життя. Попереду — нові вершини, виклики та перемоги. Будьте сміливими, вірте у свої сили, пам’ятайте своє коріння і впевнено йдіть до своєї мети. Ви — майбутнє нашої громади та всієї України!
Шановні вчителі! Дякую вам за вашу невтомну працю, за мудрість, терпіння і за те, що вкладали душу в кожного учня, тримаючи освітній фронт.
Шановні батьки! Дякуємо за вашу підтримку, віру в дітей та співпрацю. Нехай успіхи ваших дітей стануть найкращою нагородою за вашу любов та турботу. Бажаю всім мирного неба, міцного здоров’я, спокійного літнього відпочинку та впевненості у завтрашньому дні!»
Особливою та надзвичайно приємною частиною урочистостей стало відзначення інтелектуального та творчого потенціалу нашої молоді. Найсвітліші розуми та найактивніші учні громади отримали заслужене визнання.
Під час заходів найкращим учням було вручено сертифікати на суму 5 000 гривень, це нова започаткована премія від голови Сахновецької сільської ради Олександра Шрейдера. Ця нагорода — свідчення того, що праця, розум та наполегливість наших дітей завжди цінуються, а громада всебічно підтримує молоді таланти, які прославляють рідний край.
Вітаємо учнівську та педагогічну спільноти Сахновецької громади із завершенням навчального року! Бажаємо нашим випускникам щасливої долі та мирного шляху, а всім школярам — набратися сил за літо для нових звершень! 💙💛