9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Обухівська Отг (дніпр.обл.)

З 17 по 20 червня у Львові проходив Чемпіонат України з плавання Обухівську гро…

З 17 по 20 червня у Львові проходив Чемпіонат України з плавання

Обухівську громаду на цих стартах представляли дві спортсменки «Обухівської дитячо-юнацької спортивної школи (ДЮСШ)» — Варвара Спицька та Анастасія Колісніченко. Дівчата впевнено виступили на національному рівні та показали хорошу спортивну підготовку.

Найуспішніше змагання склалося для Варвари Спицької, яка виборола «срібло» в багатоборстві за сумою трьох дистанцій та здобула «бронзу» на дистанції 200 метрів батерфляєм. Анастасія Колісніченко також продемонструвала гідний результат, посівши 8 місце серед сильних суперниць, змагаючись у старшій віковій категорії.

Окремо варто відзначити Романа Балабана, вихованця обухівської спортивної школи, який нині представляє Київський обласний спортивний ліцей. У складі збірної Київської області він двічі піднімався на другу сходинку п’єдесталу, зробивши вагомий внесок у командний результат.

Підготовку спортсменок забезпечили тренери Елла Іванова та Лілія Карась.

Вітаємо спортсменів і тренерів із гідним виступом на чемпіонаті та бажаємо подальших перемог, впевнених стартів і нових спортивних досягнень.



x
Помічник