КП «Харківводоканал» у рамках заходів щодо підготовки об’єктів водопостачання до експлуатації в осінньо-зимовий період завершило роботи на насосній станції у селищі П’ятихатки.Про це сьогодні, 14 липня, повідомив начальник насосних станцій…